top of page

            Декада предметів суспільно-гуманітарного циклу
                14-24 лютого 2022 

          З 14 по 24 лютого 2022 року в гімназії проходила декада суспільно-гуманітарних наук  на тему «Формування позитивної мотивації школярів шляхом використання інноваційних технологій».

Мета тижня – сформувати у школярів позитивне ставлення як до предметів суспільно-гуманітарного циклу, так і до навчання взагалі, продовжити роботу над розвитком загальнолюдських та предметних компетентностей, культивувати уміння учнів успішно діяти в навчальних і життєвих ситуаціях;

          розвивати читацькі інтереси та творчі здібності, уміння самостійно здобувати нові знання та розв’язувати проблеми, виховувати толерантне ставлення до представників інших національностей, стійкий інтерес до самоосвіти, самовдосконалення, постійного пошуку і бажання відкривати щось нове.
          Вчитель англійської мови Сорока І. М. розпочала декаду з лінійки присвяченої   Дню закоханих. Була оформлена фотозона до цього свята. Між хлопцями та дівчатами було проведено дуель-шоу «Who is top».                    Для учнів 9 класу була проведена вікторина «Who knows English».  Для учнів 6-9 класів запропоновані пізнавальні завдання, а для молодших школярів конкурс розмальовок.

Учні 3-4 класів здійснили віртуальну подорож Англією, а учні 2 класу розмальовували визначні місця Англії. Наймолодші (1 клас) виготовили власноруч валентинки.

          Брейн-ринг між учнями 6-7 класів «English is fun». Восьмикласники створили хмару слів. А 2-3 класи – книжечку до Дня Святого Валентина.

1232112.png
123123.png

           Вчитель зарубіжної літератури Бортник З.М. з учнями 8 класу  досліджували втілення теми кохання в творах  світової літератури. Вони переглянули презентацію «Найвідоміші закохані», а також прийняли активну участь у конкурсі «Література від А до Я»

           Учні 6-7 класів поринули в дивовижну атмосферу міфологічного світу у конкурсі «Міфічні істоти». А дев`ятикласники спробували свої сили у грі «Найрозумніший літературознавець».

123123123123.png
123124123.png

           В рамках  декади суспільно-гуманітарного циклу учні 6-9 класів активно брали участь у виховних заходах, проведених вчителем історії  Драч І. П.

            Година історичної правди «Герої нашого часу» з метою увічнення пам`яті  Героїв Небесної Сотні, вшанування їхнього подвигу та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу.

           Учні 6-7 класів взяли участь у грі «Не вір своїм очам».

           Учні 8-9 класів взяли участь у вікторині «Щаслива відповідь».

           Розгадували ребуси, кросворди та історичні головоломки з метою активізації пізнавального інтересу до навчального предмета

           Учні гімназії долучилися до конкурсу-дослідження «Я та моя Земля!»

1231241241.jpg
1231241233124.jpg
124124124.jpg

          Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

          21 лютого – Міжнародний день рідної мови. У рамках декади вчителем української мови Гудзь Т. М. була проведена захоплююча гра «Мовний ревізор».   Була підготовлена фотовиставка «Зірка на і`мя Леся».

4123.png
1231243123.png
45123.png
bottom of page