top of page

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в гімназії було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до занять спортом.

      Під час «Олімпійського тижня» проводились: День бігу, День стрибків та День метання.

       В заключний день в особистих змаганнях зустрілись команди «Козачата» та «Олімпійці». Учні активно приймали участь у таких естафетах: човниковий біг, метання у ціль, перенесення м'ячів, стрибки з м’ячем.

     До проведення «Олімпійського тижня» долучилися також учні початкової лфнки. Вони взяли участь у конкурсі малюнків на спортивну тематику «Здоровим бути – зі спортом дружити». Діти демонстрували своє вміння малювати та фантазувати. Цікаво пройшли веселі старти «Пізнай самого себе» та  турнір із шашок «Чемпіон початкових класів».

   Вчителі провели    олімпійські уроки  на тему:  «Олімпійські чемпіони України» та години спілкування: «Спорт – сила, краса, здоров’я», «Історія Олімпійських ігор», на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів, олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

    Родзинкою «Олімпійського тижня» стало змагання з волейболу між учнями та вчителями гімназії. Перемогу отримала більш досвідчена команда вчителів, з рахунком 2:0.

    За підсумками змагань учасників відзначили грамотами.

    Веселими і задоволеними залишилися всі, хто приймав участь. Ми ще раз переконались, що в нашій гімназії працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі учні.
    Тож бажаємо нашим  спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

3 (1).jpg
1 (1).jpg
2 (2).jpg
4.jpg
bottom of page