top of page

207 річниця Т.Г.Шевченка

 

ТГШевченко.png

          Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Цього року Україна відзначає 207 річницю з дня народження великого українського поета. Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед геніальністю котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

           Цей чоловік змінив уявлення про українську літературу, навіки увійшов в історію та захопив художнім словом мільйони душ.

            Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

          Протягом тижня для молодших школярів у школі, а для старших - дистанційно було проведено багато цікавих і сучасних заходів, під час яких діти пізнавали глибини шевченківського слова і мудрості.

Учні  залюбки долучилися до декламування улюблених поезій поета «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів» (5, 9 класи).

         Діти 7 та 8 класів взяли участь у онлайн-вікторинах , перевіривши свої  знання життєвого та творчого шляху письменника. Учні 6 класу переглянули мультфільм, у якому подано несподіваний погляд на життя і творчість Кобзаря.

         А також брали участь у конкурсах на кращу ілюстрацію до твору з «Кобзаря» та  «Намалюй портрет Шевченка».

111.png

             Шкільне фойє оформлено тематичною виставкою, інформаційними куточками, збірками творів Кобзаря та книжками інших авторів про життя і творчість Т.Г.Шевченка.

             Учень 5 класу зробив ілюстрацію до вірша «Садок вишневий коло хати…».

 у  комп’ютерній грі Minecraft.

ФОТО 23.jpg
ФОТО 16.png

         До відзначення Шевченківських днів були залучені й молодші школярі. Вони зробили лепбук Тарас Григорович Шевченко та складали з  пазлів портрет Шевченка.

       А також проходив фоточелендж «Івашківський Тарас Шевченко» .

        Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне.

ФОТО 19.jpg
ФОТО 20.jpg
ФОТО 21.jpg
ФОТО 24.jpg
bottom of page