top of page

            День Землі

                22 квітня 2021 

На всій планеті у цей день весняний
Святкується щорічний День Землі.
І недаремно квітень буйнотравий
До цього дня прикрашує її.

             

           Земля – наш спільний і єдиний дім. На сьогодні, в період спалаху вірусної інфекції, особливо гостро відчуваємо це. Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Слоган Дня Землі 2021 - "Відродити нашу Землю".

           Отож, і учні нашої школи взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Вчителі початкових класів провели  Всеукраїнський відкритий онлайн- урок «З ТУРБОТОЮ ПРО ЗЕМЛЮ» .Під час якого  школярі переглянули цікаві відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС, з яких дізналися яку користь приносять дерева та ліси,   наскільки важливо берегти природу, а головне як правильно її оберігати. Діти ознайомилися з правилами збереження природи, малювали і розфарбовували тематичні малюнки, створювали власну модель Землі та  грали в еко-гру «Сортуємо сміття – рятуємо планету!» тим самим змогли застосувати здобуті знання вправляючись у правильному сортуванні сміття.

           Учні старших класів працювали дистанційно: переглянули відео «22 квітня День Землі» та презентацію “Що ти можеш зробити для охорони природи” ,взяли участь у фотоквесті «Бережіть природу».

           Як і багато інших процесів, великі зміни починаються з маленьких кроків. Школярі з’ясували причини забруднення і наслідки дій людини, навчилися цінувати та берегти природу, збагатили свої знання із захисту довкілля та збереження екології.

ФОТО5.jpg
ФОТО13.JPG
ФОТО18.JPG
ФОТО19.JPG
ФОТО7.jpg
ФОТО6.jpg
bottom of page