top of page

            День Чорнобильської трагедії

                26 квітня 2021 

      26 квітня 1986 року – День Чорнобильської трагедії. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.
      Учні молодших класів переглянули матеріали тематичної виставки "
Чорнобиль не має минулого часу", відвідали онлайн-кінозал та переглянули відеоролик "Дітям про аварію на ЧАЕС" та  мультфільм  «Книга-мандрівка. Україна. Чорнобиль» для старших учнів  нашій школі пройшли заходи до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу в дистанційному форматі: перегляд документального фільму «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять..» та «Чорнобиль - які тварини живуть у зоні відчуження у 2021 році».

      Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям та життям. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

ФОТО1.jpg
ФОТО4.jpg
bottom of page